MaqedoniTopLajm

Sulejman Rushiti: Ironizon “kulturë kulturë jo katrahurë”

Ish ministri i Arsimit dhe njëherësh regjisorë pasi bënë shaka me aktorin Tetovarë më pas ka reaguar në profilin e tij në FB me një fjali të vetme. “Kulturë, kukturë jo katrahurë”

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close