MaqedoniTopLajm

Shilegov: Pres dalje më masovike në raundin e dytë

Kryetari i Shkupit, Petre Shilegov, në emisionin debativ në TV Shenja, tha se pret dalje më masovike në raundin e dytë dhe se shpreson që ajo dalje të jetë në favorin e tij.

“Qytetarët kur dalin në votime e tregojnë vullnetin e tyre. Unë pres që në raundin e dytë, dalja në votime do të jetë më masovike nga ana e shkupjanëve, pasi që nuk është me rëndësi se kush do të udhëheq me qytetin dhe cilat janë mesazhet ose njerëzit të cilët do të udhëheqin qytetin në katër vitet e ardhshme. Pres që do të ketë dalje më masovike në raundin e dytë zgjedhor dhe ajo dalje pres që të jetë në favorin tim”, ka deklaruar mes tjerash Shilegov. /SHENJA/

Related Articles

Back to top button
Close
Close