LajmeRajonTopLajm

Shikoni çfarë harte të Kosovës ka publikuar Vuçiqi në Instagram

Aleksandër Vuçiq ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram hartën e Kosovës me flamurin serb.

Ai ka kujtuar në këtë mënyrë 17 marsin duke thënë se ‘Serbia nuk është e dobët”.

“Serbia sot nuk është e dobët, nuk kërcënon por nuk harron dhe nuk do të lejojë që një 17 mars të përsëritet sërish”, ka shkruar veç tjerash Vuçiq në Instagram.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close