MaqedoniTopLajm

Sela: Besim Hodës, nga 2015 më thua do bëj parti

Një debat i nxehtë mes Besim Hodës së OVL- UÇK-së, kryetari i ASH-së iu drejtua Hodēs se shume flet asgje sthua, dil aty ku don të dalësh… Hoda reagoi duke thënë se kur do të dal do të më shihni.
Sela vazhdoi duke ironizuar se nga 2015 me thua se do bësh parti dhe do na bashkangjitesh në koalicion.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close