LajmeMaqedoniTopLajm

Ruskoska: Do ta shqyrtojmë nëse do të kërkojmë paraburgim

Prokurorja për Ndjekje të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Villma Ruskoska, në një dalje për media bëri të ditur se do të shqyrtojnë mundësin nëse do të kërkojnë paraburgim në burg për Sasho Mijallkov

“Ne do të shqyrtojmë nëse do të kërkojmë paraburgim. E gjithë dita ishte stuhishëm. Ne do të vendosim me kolegët që përfaqësoj”, u shpreh Ruskoska.

Ruskoska shtoi se gjatë bisedës me njërin nga avokatët e Mijallkovit, kanë konstatuar se ai ka bërë një gabim duke mos u paraqitur dhe duke mos e marrë vendimin.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close