Sport

Ronaldo shembull jo veç në futboll, por edhe në familje!

Cristiano Ronaldo është njëri ndër futbollistet më të mirë në botë.

Jo rrallë herë, ai tregon se sa e rëndësishme është familja për të, shkruan IndeksOnline.

Së fundi, në Instagram ai ka shpërndarë një fotografi të përbashkët me partneren dhe fëmijët e tij.

Padyshim një familje e bukur, nuk mund të dukej më bukur!

Related Articles

Back to top button
Close
Close