LajmeMaqedoniTopLajm

Rezultate nga përpunimi i votave prej 503 vendvotimeve në njësinë e 3 zgjedhore

Në njësinë e 3 zgjedhore prej votave të përpunuara nga 503 vendvotime prej gjithsej 708 vendvotimeve prin VMRO-DPMNE-ja me 47.26 për qind, pason koalicioni “Mundemi” i udhëhequr nga LSDM me 42.64 për qind, “E Majta” me 4,27 për qind dhe Integra me 1,57 për qind.

/ALSAT/

Related Articles

Back to top button
Close
Close