LajmeMaqedoniTopLajm

Policia si në kohë të Jugosllavisë, shkelin çfarë gjejnë para (VIDEO)

Policia merr nëpër kembë dhe rrëzon plakun e gjorë..sot gjatë protestës kundër rastit ”Monstra”

Sot gjate protestes ku qytetaret dolen per rastin ‘Monstra’ ku u bashkuan edhe ata te rastit Alfa si dhe familjaret e Almirit te vogel kaloi me disa incidente, ku edhe eskaloi situata mes policise dhe protestuesve.

Ne nje moment kur policia zbrapsi protestuesit disa persona qe nuk moren pjese ne proteste duke kaluar njerin prej tyre policia e morri neper kembe ku njeri nga policet e goditi dhe ai u rrezua ne toke.

Shikoni keto pamje:

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close