Showbiz

Përmes një fotosesioni joshës, Melinda paralajmëron projektin e ri

Melinda Ademi është padyshim një prej artisteve më të suksesshme dhe më të dashura shqiptare.

Reperja e njohur edhe gjatë kësaj periudhe të vitit po vazhdon të jetë aktive me projekte të reja dhe mbrëmje muzikore.

Së fundmi, rap-artistja ka postuar një fotosesion të ri për fansat në Instagram teksa shihet e veshur me një xhaketë sportive me ngjyrë të bardh dhe pantallona të shkurtër të zi.

Foto: Melinda/Instagram

Përmes setit të ri, reperja gjithashtu zbuloi se është drejt finalizimit të një projekt të ri muzikor.

“Mere, 08.02.2022, kënga e re del të mërkurën në të gjitha platformat digjitale”, ka shkruar Melinda në njoftim.

Foto: Melinda/Instagram

Të shumta kanë qenë komentet e fansave të cilët me padurim presin një këngë të re nga reperja e cila njihet për hite të shumta.

E fundit këngë nga reperja Melinda është “Flasin” që e solli në nëntor të vitit të kaluar të shoqëruar bashkë me videoklipit. /Telegrafi/

 

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close