LajmeShowbiz

Nora Istrefi nuk e ndjen të ftohtit as në dimër

Këngëtarja është shfaqur në super-formë derisa ka pozuar në bikine dhe të brendshme.

Në realizimin e një reklame për njërin nga selariumet e njohura, Nora ka treguar nga linjat.

E veshur në bikine ngjyrë rozë dhe të brendshme me ngjyrë të bardhë ajo ka venë në pah gjoksin dhe këmbët.

Artistja vazhdimisht arrin të duket në formë pothuajse në secilën paraqitje.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close