LajmeMaqedoniTopLajm

Thaçi: Uroj që Viti i Ri për juve dhe familjet tuaja të sjellë normalitetin e shumëpritur

Ndërsa motet po ndërrohen, uroj që Viti i Ri për juve dhe familjet tuaja të sjellë normalitetin e shumëpritur, gëzime dhe arritje të reja e që të na mundësojë të gjithëve mbarësi dhe suksese.

Në emër të Partisë Demokratike Shqiptare dhe në emrin tim, ju uroj të gjithë shqiptarëve sa më shumë shëndet dhe mirëqenie në vitin 2021.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close