LajmeMaqedoni

Në çfarë stili u shfaqën bashkëshortet e kandidatëve për president ?!

Sot në vend mbahen zgjedhjet e shtata presidenciale. Qytetarët do të mund të votojnë për një nga shtatë kandidatët.

Të drejtën e votës Nadica Dimitrievska sot në mëngjes e ka shfrytëzuar me një kombinim elegant bardh e zi të pantallonave të zeza të gjera, xhaketë të bardhë me bluzë të bardhë, taka të zeza dhe çantë të zezë.

Elizabeta Gjorgievska e ka shfrytëzuar të drejtën e votës sot pasdite me fustan të bardhë me vrima dekorative, rrip krem ​​në bel, orë rozë të butë në dorë dhe çantë të zezë dhe rozë.

Valbona Osmani e ushtroi të drejtën e votës me një kombinim blu të errët, me pantallona të gjera blu të errët, xhaketë blu të errët me kopsa, bluzë të bardhë poshtë xhaketës, taka krem ​​dhe një çantë të vogël me kombinim të zi gri dhe të bardhë.

Të drejtën e votës Elizabeta Jakimovska e ka shfrytëzuar sot pasdite në kombinimin e një xhakete krem, një gjysmë fundi të bardhë, një shall shumëngjyrësh dhe një çantë ngjyrë kafe.

Blagojçe Davkov e ka shfrytëzuar të drejtën e tij të votës në kombinimin e xhinseve blu të errët me këmishë blu të errët dhe jelek të zi.

Nora Taravari ka shfrytëzuar të drejtën e votës me një kombinim të një fustani burgundy me lule të mëdha lejla dhe të bardha dhe një pallto krem ​​me kopsa.

Related Articles

Back to top button
Close
Close