LajmeMaqedoniTopLajm

Naser Nuredini: Në Kallnik frymojmë lirshëm

Minietrini ekologjisë Naser Nuredini sot ka vuzituar Kallnikun. Nuredini pasi shpalosi programin e BDI-së tha se do të përkujdeset për çdo vendbanim shqiptarë që të ketë infrasrukturë dhe të ketë investime kapitale.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close