LajmeShowbiz

Modelja ruse ‘çmend’ fansat me fotot e nxehta

Modelja 25-vjeçare njihet për forma bombastikeqë i ekspozon shpesh herë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Komentet janë të shumta për bukuroshen dhe sigurisht që ajo ndihet e lumtur për perfekt. Mjaft e ndjekur në Instagram, rreth 10.6 milionë ‘followrs’, Anastasia ka marrë një lumë zemrash dhe komentesh.

Related Articles

Back to top button
Close
Close