MaqedoniTopLajm

Ministri Hoxha uron gjithë besimtarët ortodoks

Nëpërmjet një postimi në facebook ai u shpreh :

Të gjithë besimtarëve Ortodoksë Gëzuar Krishtlindjen! Ju uroj shëndet, lumturi dhe shumë suksese.

—————–

На сите православни верници им посакувам Среќен Божиќ! здравје, среќа и многу успех.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close