LajmeMaqedoniTopLajm

Mickoski shërohet nga virusi, pas 12 ditëve lëshon spitalin

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski përmes një shkrimi në rrjetet sociale ka njoftuar se tashmë është shëruar nga Covid-19 dhe se po vazhdon aktivitetet e tij të punës.

“Thonë se një person i shëndetshëm ka shumë dëshira, ndërsa sëmuri vetëm një … është e vërtetë. Pas 23 ditësh luftë me virusin kovid dhe pas 12 ditëve të kaluara në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, sot është dita e parë që nis detyrat e mia të rregullta të punës.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close