LajmeMaqedoniTopLajm

Mexhiti në takim online me Ambasadoren e Britanisë në Shkup znj. Galloway

Sot, z. Izet Mexhiti, njëherit edhe kandidat për deputet ne zonën zgjedhore nr. 1, pati një takim online me z-njën Rejçell Gallovej, ambasadoren e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe në Republikën e Maqedonisë.

Në takim, u bisedua rreth zgjedhjeve të ardhshme parlamentare dhe kryesisht për aktivitetet e fushatës zgjedhore dhe idesë për kryeministrin e parë shqiptar.

Related Articles

Back to top button
Close
Close