LajmeMaqedoniTopLajm

Menduh Thaçi në Tearcë kërkon mbështetje për zgjedhjet e 15 Korrikut

Kreu i PDSH-së sonte ka pasur takime me banorët e Tearcës ku nga afër ka dëgjuar hallet dhe problemet me të cilat përballen si dhe mundësinë për t’i ndihmuar ata në mandatin e rradhës, ndërkohë që ka kërkuar edhe mbështetjen e tyre.

“Plani ekonomik i PDSH-së parasheh krijimin e kushteve të volitshme që kapitali i huaj të vijë në formën e investimeve. Këto do të hapin vende të reja të punës dhe papunësia do të zbutet deri 80%.”

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close