LajmeMaqedoniTopLajm

Lëvizja Besa trishton oponentët e saj, sidomos Aleancën dhe BDI-në!

Mbështetja që vjen e shtohet për liderin e Lëvizjes Besa Bilall Kasami, ka ngjallur frikë te oponentët e saj politikë sidomos koalicionit ASH-AA dhe BDI-së. Mbështetja dhe puna e palodhshme e strukturave të rinisë së Lëvizjes Besa kanë dëshmuar se koalicioni ‘MUNDEMI’ do të ketë numrat e nevojshëm për qeveri stabile në katër vitet e ardhshme. Kjo ka shqetësuar liderin e ASH-së i cili ditëve të fundit po viktimizohet nëpër tubimet e ASH-së me fjalime nostalgjike. Poashtu edhe BDI ka filluar të kuptojë se Besa MUNDET.

Related Articles

Back to top button
Close
Close