LajmeMaqedoniTopLajm

Laboratori Biokimik LAOR ju uron festat të gjithë qytetarëve

I dëshmuar ndër vite në punën e tij si Laborator Biokimik, LAOR në Tetovë mbetet edhe për vitin 2022 si një  ndër laboratoret me precizitet më të lartë dhe analiza të sakta dhe në kohë e gjithë kjo falë stafit dhe aparaturës së gjeneratës së fundit që e bën Laboratorin LAOR të dytin në rajon për fjalën e teknologjisë së fundit, shkruan Top24.

Mikpritja, shërbimi dhe stafi e bëjnë LAOR-in të jetë brend për shumë vende të rajonit e sidomos në shtetin tonë.

Me rastin e festave të fundvitit LABORATORI BIOKIMIK LAOR ju uron fat shëndet e mbarësi në familjet e juaja.

Related Articles

Back to top button
Close
Close