Showbiz

Kylie Jenner ekspozon barkun e rrumbullakosur, e veshur e tëra në të kuqe

Kylie Jenner vishet e tëra në të kuqe për të treguar barkun e saj që po rritet.

Ylli shtatzënë ndau fotot e reja në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me një kostum të kuq të ndritshëm.

Ajo kombinoi stilin e veshjes, i cili përfshinte doreza dhe taka të kuqe, me një pallto në të njëjtën ngjyrë të ndezur, shkruan PageSix.

Foto: Kylie Jenner/Instagram

Ndërsa pamja e pronares së kozmetikës është një version i personalizuar i modeleve nga koleksioni “Pranverë/Verë 2022” i Richard Quinn, ai ka ngjashmëri të madhe me veshjet “Balenciaga” të motrës së saj, Kim Kardashian.

Nuk do të ishte hera e parë që Jenner në dukje mori inspirimi nga motra e saj.

Foto: Kylie Jenner/Instagram

Ajo mahnit me një kostum të tejdukshëm me dantella në Javën e Modës në New York në muajin shtator, duke pasqyruar pamjen e tejdukshme të dantellave që Kim kishte veshur gjatë shtatzënisë së saj në vitin 2015.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close