LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami si qytetar i Tetovës jeton në ankth, për ujin, fëmijët e rrezikuar nga qentë endacak

Bilall Kasami në debatin e fundit me Teuta Arifin ka potencuar se si qytetarë i Tetovës jetojsh me ankth sepse nuk dishë nga çfarë të kesh kujdes. Duhet patur kujdes për ujë sepse skanë ujë, duhet patur kujdes për fëmijtë që rezikohen nga qentë endacak, qytet që kundërmon nga mbeturinat dhe komunikacion kaotik.TOP24

Kasami tha se në afat rekord nga e Hëna do të angazhohemi në mënyrë aktive që qytetarët të jenë të rehatshëm.

Related Articles

Back to top button
Close
Close