LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami: Prioriteti ynë në lagjen Migjeni, rregullimi i infrastrukturës rrugore dhe ndërtimi i një objekti shkollor

“Lagjes Migjeni si një ndër lagjet më të mëdhaja të qytetit i nevojitet një ndryshim rrënjësor. Prioritet i jonë është rregullimi i infrastrukturës rrugore në këtë lagje, si dhe ndërtimi i menjëhershëm i një objekti shkollor.

#MeKaKrejt
#Voto16” – ka shkruar kandidati për kryetar komune të Tetovës nga radhët e Lëvizjes Besa Bilall Kasami në profilin e tij në Facebook. /TOP24/

/TOP24/

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close