LajmeMaqedoniTopLajm

Kasami: Fitorja e Lëvizjes Besa do të ju dedikohet shqitarëve

Bilall Kasami tha se Lëvizja Besa po mer përkrahje dhe bekimin e qytetarëve shqiptarë gjithëandej. Sinqeriteti, korektësia dhe serioziteti ynë i dëshmuar në procese të caktuara ka bërë që qytetarët të ndajnë të bardhën nga e zeza. Kjo fitore e Lëvizjes do tu dedikohet shqiptarëve, gjeneratave të reja dhe ardhmërisë sonë në këtë vend sepse këtu MUNDEMI, më mirë dhe më shumë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close