LajmeMaqedoniTopLajm

Ish presidenti Alferd Mosiu dhe Bekim Jashari n’konak të Bilall Kasamit (VIDEO)

Ish kryetari i komunës së Skenderajit, Bekim Jashari dhe ish presidenti Alferd Mosiu sonte qëndrojnë nkonak të Bilall Kasamit në Tetovë. Jashari e Moisiu sonte kanë përcjell “Natën e Shampionëve në Boks” e cila mbahet për nderë të 28 Nëntorit ditës së Flamruit në Tetovë, shkruan Top24

Vlen të thekësohet se Tetova dy ditë ka festuar një një formë më të përkryer këtë Nëntor, festa e madhe e Ballistëve që Tetova u mbulua me ngjyrat Kuq e Zi , dhe sot me marshin e nxënësve të Shkollës së Mesme të Mjekësisë për nderë të Isa Boletinit.

(Aritja e Bekim Jasharir në 3:16:00 min)

Related Articles

Back to top button
Close
Close