LajmeMaqedoniTopLajm

Grubi : Fejk e keni nijetin, fejk e keni emrin, fejk e keni secilin lajm, fotoshop dhe propagandë me metoda udbashe

Pas publikimeve të rrejshme nëpër portalet e opozitës shqiptare se EXSIT POL ka publikuar rezultate ku në epërsi shihet kandidati i VLEN-it Arben Taravari, ka reagurar Zv. Kryeministër Artan Grubi i cili ka publikuar lajmet e rejshme që dërgohen sms  nëpër grupe , shkruan Top24.
Postimi plotë :
Fejkera plako, fejkera full!
Fejk e keni nijetin, fejk e keni punën, fejk e keni emrin, fejk e keni secilin lajm, fotoshop dhe propagandë me metoda udbashe me te cilat jeni tu vepru!
Fejk posterat që i nxjerrni nëpër grupet e juaja dhe që i nxisni ato pak përkrahës me i shpërnda vetëm e konfirmojnë panikun tuaj dhe mënyrën se si punoni!
Stay calm and VOTO 4️⃣
🗣️ JO Rusisë, PO Europës!
🤝 Një Kryeministër për të gjithë
📈Marrëveshje Kornizë Ekonomike

Related Articles

Back to top button
Close
Close