LajmeRajonTopLajm

Gratë deputete në të bardha, cili është mesazhi i deputeteve të VV-së?

Deputetet e Lëvizjes Vetëvendosje dhe ato të Llistës “Guxo” të Vjosa Osmanit janë veshur në të bardhë.

Më përjashtime të Mimoza Kusarti e Fitore Pacllit, të gjitha kanë veshur kostume me ngjyrë të bardhë.

Madje ato janë ftuar për një fotografi të përbashkët nga Osmani.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close