LajmeRajonTopLajm

Glauk Konjufca zgjidhet kryeparlamentar i legjislaturës së 8 në Kosovë

Sot kuvendi i republikës së Kosovës zgjodhi legjislaturën e 8 dhe në krye të kuvendit u zgjodh deputeti i Lëvizjes Vetvenbdosje me 69 vota për zgjodh kryeparlamentar.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close