LajmeMaqedoniTopLajm

Fundi i takimit në Ohër, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

Pas njoftimit se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashtë ishte i dërguari special i ShBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Ai u takua me liderin e BDI-së, Ali Ahmetin dhe Мinistrin e Jashtëm, Bujar Osmanin.

Related Articles

Back to top button
Close
Close