Showbiz

Fotoja e Luizit fut në sherr Kejvinën dhe Ronaldon: Lëpirës, ik andej nga ke ardhur

Ndër të paktat banore që Luiz Ejlli mban kontakte jashtë shtëpisë së BBV është modelja Kejvina Kthella. Është për tu habitur pasi Kejvina u eliminua nga shtëpia e famshme pas shpullës së famshme ndaj Luizit.

Luizi pavarësisht përplasjes mbante ende veshur bluzën e saj deri në momentin që Kiara i kërkoi ta hiqte.

E me “kunje”, sot, Kejvina ia ka rikujtuar. Në postimin e fundit të Luizit, ajo i ka kërkuar bluzën publikisht, mirëpo duket se kjo ka sjellë një ‘luftë’ me Ronaldo Sharkën, ish-banorin e ‘BBV’. Ata të dy kanë nisur përplasjet, deri në ofendime.
Ja komentet:

Kejvina: Këtë bluzen dua Luiz. Ma nis me postë. O Luiz o yll, aman një foto bashkë’

Ronaldo: Shko mi lëpirëse, le nam duke u lëpirë për pak follow.

Kejvina: Ik o lëpirës i keq

Ronaldo: Ik andej nga ke ardhur, se s’të don Shqipëria, je non grata.

Kejvina: Do qaj, po unë kthehem Milano bjondo, po ti në Lushnje të shesësh shalqinj.

Ronaldo: Shalqi do shes, madje do vendos fytyrën tënde aty.

Related Articles

Back to top button
Close
Close