LajmeSport

(FOTO) Buba Hasani me Olsi Ramën, në Shqipëri e shohin të kryer transferimin te Partizani

Ferhan Buba Hasani është në qendër të vëmendjes ditëve të fundit në media.

Së fundmi një faqe jo zyrtare e Partizanit të Tiranës në rrjetin social fejsbuk ka postuar një foto, ku duken Olsi Rama, Ferhan Hasani dhe Nebi Mustafi, duke pretenduar se kanë mbyllur marrëveshjen për transferimin e Bubës te të kuqtë e Tiranës.

Buba gjithashtu ishte i pranishëm në stadium edhe në derbin Partizani – Tirana që u zhvillua në mesjavë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close