RajonTopLajm

Endrit Thaçi risjell në kujtesë veprimtarinë e babait para dhe pas luftës (FOTO)

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, ka kujtuar veprimtarinë e babait të tij gjatë dhe pas luftës.

Ai ka sjell disa pamje nga frontet e luftës, “Marrëveshja e Rambujesë”, aktiviteti i tij politik, shpallja e Pavarësisë dhe takimet nga periudha e angazhimit të Hashim Thaçit si kryeministër.

Ish-drejtori politik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës aktualisht po gjykohet në Hagë.

Pamjet i ka publikuar në Instastory.

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close