LajmeShowbiz

Enca paraqitet me një dukje natyrale (Foto)

Këngëtarja, Enca Haxhiu, në llogarinë e saj personale në rrjetin social “Instagram”, vazhdimisht publikon fotografi dhe video të ndryshme.

Sidoqoftë, sot ka publikuar edhe një video derisa shihet se është shfaqur pa makijazh dhe dëgjohet duke iu thënë fansave mirëmëngjesi në gjuhën angleze.

Këngëtarja ka ndarë videon në “InstaStory”, teksa shihet e veshur me një fustan me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, Enca po vazhdon ta shijoj suksesin e këngës ‘Nashta’ e publikuar 3 javë më parë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close