LajmeMaqedoniTopLajm

Drejtori hekurudhave të Maqedonisë Adnan Azizi uron pavarsinë e Kosovës

Një histori e ndërtuar mbi fate dhe aspirata njerëzish të pandalshëm në rrugëtimin e tyre për liri e pavarësi. E kurorzuar në këtë ditë të madhe, Pavarësia na sjell në kujtime sakrificën e familjes Jashari dhe gjithë atyre që nuk kursyen asgjë për Kosovën e lirë!
Gëzuar, Qofsh e fortë dhe e pasur si zemra e dëshmorëve që dhanë jetën per ty Kosovë!
May be an image of text
” width=”18″ height=”18″ />
Valon F Bela, Artan Etemi and 29 others
2 Shares
Like

Comment
Share

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close