LajmeMaqedoni

Dobërdoll: Vdes në të njëjtën ditë çifti i moshuar,policia heton rastin

Më datë 04-qershor rreth orës 15.00, në SPB Tetovë  është denoncar se në fshatin Dobërdoll të Gostivarit, në shtëpinë e tij ka ndëruar jetë 74-vjeçari M.M. i cili ka jetuar me bashkëshorten e tij E.M. (74) e cila të njëjtën ditë ka ndëruar jetë menjëherë pas pranimit në Spitalin e përgjithshëm ,,Ferid Murat” në Gostivar.

Ispektimin në vendin e ngjarjes e ka kryer ekipi nga Njësia e Punëve të Brendshme Gostivar dhe me urdhër të Prokurorit publik, trupat e pa jetë të çiftit të ndjer bashkëshortorë, janë dorëzuar  në Spitalin e përgjithshëm për përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Related Articles

Back to top button
Close
Close