Showbiz

Diona Fona ngre temperaturat me poza atraktive në bikini

Këngëtarja e njohur, Diona Fona, duket se po kalon ca kohë jo-produktive në Turqi.

Bukuroshja, e njohur për sharmin dhe linjat atraktive, ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Bodrumin.

Nga atje, nuk ka munguar as me imazhe e video atraktive duke vënë në fokus fizikun trupor.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit me bikini ngjyrë portokalli e po ashtu edhe me një triko të tillë transparente.

Komplimentet krahas këtyre fotografive kanë qenë të shumta nga miqtë e fansat që mban në Instagram.

Sa i përket projekteve, “Pistole” mbetet i fundit në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Marin.

Kënga e dyshes për një muaj grumbulloi mbi katër milionë klikime. 

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close