LajmeMaqedoniTopLajm

Deputeti austriak i bën Korona Test CocaColës, a është testi skandaloz apo vurisi gjendet në Cola

Michael Schnedlitz, Sekretari i Përgjithshëm i partisë austriake FPÖ, ka denoncuar një  skandali që lidhet me testimet në Austri nëpërmjet një shembull të thjeshtë drejtpërdrejtë në Parlament.

Por ky testim ngrit edhe dyshime të tjera apo thënë ndryshe teori konspirative rreth faktit se a ka dikush gisht në shpërndarjen  e masive të virusit dhe nëse kjo është një formë e organizuar. Testi në pijen e Cocacoles vën në dyshim nëse në përmes kësaj pije mund të shpërndahet ky virus.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close