Sport

Dalin rezultatet e 1973 testimeve në Premierligë

Një total prej 1,973 lojtarësh dhe stafi i klubit u testuan midis 29 qershorit dhe 5 korrikut, njoftoi liga të hënën, përcjell lajmi.net.

Në raundin e mëparshëm të testimit, kishte pasur vetëm një rezultat pozitiv.

Do të thotë se ka pasur 19 rezultate pozitive nga 16.280 testet e kryera që nga 17 maj.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close