Sport

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosova-Andorra

Federata e Futbollit e Kosovës njofton se biletat për ndeshjen Kosova – Andorra, në kuadër të kualifikimeve për Euro2024, e cila zhvillohet më datë 28 mars 2023, në orën 20:45, në Stadiumin “Fadil Vokrri”, sapo kanë dalë në shitje.

Çmimet e biletave janë si në vijim:

Veri dhe Jug 5€

Lindje 10€

Perendim 20€

VIP 80€

Related Articles

Back to top button
Close
Close