LajmeMaqedoniTopLajm

Bujar Osmani e thumbon Ziadin Selën

Bujar Osmani në rrjetin e tij social facebook pas fitores së Bashkimit Demokratik per Integrim me 15 deputetë kundrejt ASH-Alternativa me 12 dhe PDSH-se me 1 ai ka pyetur simpatizantet se ku mendoni ta festojm fitoren, duke thene qe ai mendon per ne Strugen e Ziadin Seles.

Ja postimi i plote i Osmanit:

”Kam një dilemë. Ku mendoni se duhet ta festojmë fitoren e madhe? Une mendoj në Strugë. Ju?

Related Articles

Back to top button
Close
Close