LajmeMaqedoniTopLajm

Bilall Kasami uron nxënësit për fillimin e gjysëmvjetorit, apelon të respektohen masat

Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami përmes një postimi në profilin e tij në FB ka uruar nxënësit për fillimin e gjysëmvjetorit të dytë shkruan TOP24.

Kasami ka apeluar që të respektohen masat anti – Covid të ruhet higjiena, të mbahet distanca sociale dhe të mbahen maska mbrojtëse, shkruan kreu i komunës së Tetovës Bilall Kasami përcjellë TOP24.

Related Articles

Back to top button
Close
Close