LajmeRajonTopLajm

Besa Çeku përlotet teksa kujton momentin kur dha lajmin për bombardimet e NATO-s

Në 22-vjetorin e fillimit të bombardimeve të NATO-s mbi caqet serbe, sot në emisionin e mëngjesit në T7, e ftuar ishte ikona e lajmeve, Besa Çeku – Buçinca.

Ajo ndau momente nga edicioni i lajmeve në RTSH, kur kishte dhënë lajmin për fillimin e bombardimeve të NATO-s. Teksa foli për këtë moment, ajo u emocionua dhe lotët ishin të pashmangshëm.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FTelevizioni7%2Fvideos%2F286125876295409%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close