LajmeShowbiz

Bella Hadid zbukuron New York-un me paraqitjen

Ajo ka qenë e njohur për të marrë rreziqe në departamentin e modës, transmeton lajmi.net.

Dhe Bella Hadid, 24 vjeç, dëshmoi se ajo mund të ekzekutonte në mënyrë të përsosur vitet ’90 ndërsa dilte në New York City.

Supermodelja u pa duke veshur një polo të madhe Nike me një palë atlete Salomon, teksa shkonte nga Gotham Gym të premten.
Bella bëri rrugën nëpër qytet me një polo të bardhë me një shirit të verdhë të guximshëm në pjesën e përparme, të cilën ajo e modeloi si një fustan.

Flokët e saj ngjyrë kafe u hodhën përsëri në një bisht dhe ajo i mbrojti sytë me syze dielli retro Christian Dior ndërsa u shfaq në palestrën e preferuar të celeb.

Duke shtuar pamjen sportive, ajo kishte veshur edhe çorapet e bardha të larta dhe atlete portokalli tërheqëse, ndërsa mbante një çantë pije dhe çantë nga marka e saj Kin Euphorics.

Modelja e rritur në Malibu u bë një bashkëthemeluese për markën e pijeve adaptogjene jo-alkoolike (e cila i bën pijet e dizajnuara për të ndihmuar në funksionimin e trurit) dhe e ka vlerësuar produktin që e ndihmoi atë të luftojë lodhjen kronike dhe të ndihmojë sëmundjen e saj Lyme.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close