LajmeMaqedoniTopLajm

Bajram Rexhepi: Rrugëtim i ri, me përgjegjësi dhe sfida!

Bajram Rexhepi, së bashku me kolegët deputetë, për herë të parë hyri në Parlamentin e Maqedonisë, duke e cilësuar si rrugëtim të ri.

Z. Rexhepi ka deklaruar po ashtu kjo rrugë është plot me përgjegjësi dhe sfida.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close