LajmeMaqedoniTopLajm

(Audio) Eskalon Talat Xhaferi, ofendon rëndë punonjësit e Kuvendit

Në rrjetet sociale po qarkullon një audio incizim ku dëgjohet se si  kreu i Kuvendit Talat Xhaferi shanë  dhe ofendon nëpunësit e kuvendit.

“Të gjithë nëpunësit, konkretisht seancave, menjëherë tek unë. Përveç seancave, të gjithë që ulen atje pas, të gjithë, për një. Ju që jeni me pagë dhe po ja luani nënën këtu”. Hajde largohu, ikë atje, ik…Hesht, ta *** , çka kërkon këtu?! Ik atje, dil jashtë”, u shpreh Talat Xhaferi, kryetar i Kuvendit.

Video Player

Raportohet se kjo ngjarje ka ndodhur pas seancës së Kuvendit dhe se Xhaferi nuk ka qenë në dijeni se mikrofonat janë akoma të kyçur./Alsat.mk

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close