LajmeMaqedoniTopLajm

ASH godet partizimin e arsimit, Honoris Causa po na vret

Aleanca për Shqiptarët ka vazhduar me fushatën kundër dukurive negative në Tetovë. Me një baner të ri, kësaj radhe kanë sulmuar partizimin e arsimit. “Honoris Causa po na vret, pa të mesme soset fakultet”, shkruan në banerin e ri. Me këtë siç duket ASH godet qeverisjen e BDI-së në pushtet qendror dhe kreun e BDI-së, Ali Ahmeti që kohë më parë u shpall Doktor Honoris Causa në UT. Shkruan TOP24.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close