LajmeMaqedoniTopLajm

Artan Grubi falenderon qytetarët që në rrethin e parë dolën fitues

Zëvendëskryeministri Artan Grubi përmes një postimi në profilin e tij në FB ka falenderuar qytetarët që së bashku dolën fitues në rrethin e parë shkruan TOP24.
Grubi përmes këtij postimi ka ftuar qytetarët që më 31 Tetor kërkojmë nga ju që të rrethoni numrin 3 edhe një herë dhe të përkrahni këto kuadro cilësor që përbetim të vetëm të punës së tyre kanë shërbimin ndaj jush për jetë edhe më cilësore ka shkruar Grubi përcjellë TOP24.

://

Related Articles

Back to top button
Close
Close