LajmeMaqedoniTopLajm

Arrestohet një qytetar në Butel, fotografoi fletëvotimin

Në komunën e Butelit, respektivisht në vendvotimin me numër 2909 në shkollën Zhivko Brajkovski në orën 12:30 një qytetar është kapur duke fotografuar votën.
I njëjti është arrestuar dhe po merren masa ndaj tij. Procesi ishte ndërpre për disa minuta, por tani po vijon pa pengesa.

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close