LajmeMaqedoni

Armë dhe municion në banesën e Gruevskit?!

Armë dhe municion në banesën e Gruevskit?!

Siç njofton portali A1.on në gjuhën maqedonase, gjatë kontrollit të banesave ku jetonte ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski, policia ka gjetur 4 armë pistoleta për të cilat nuk dihet a ka poseduar leje adekuate.

Artikuj të ngjashëm

Gjithashtu lexo
Close
Back to top button
Close
Close