Showbiz

Arbenita Ismajli provokon në fustan të shkurtër

Bëhet fjalë për modelen e njohur, Arbenita Ismajli, që pavarësisht që u bë nënë para pak muajsh, ajo ka arrit t’i rikthej linjat tërheqëse trupore.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në llogarinë e saj në Instagram, ku numëron mbi 658 mijë të tillë, e ku poston imazhe nga më të ndryshmet.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Edhe së fundmi, modelja zeshkane pozoi me një fustan të shkurtë ngjyrë bezhë, të kombinuar me grim të thjeshtë, aksesor dhe taka të larta.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Si çdo herë tjerë, Arbenita dukej në formë të mrekullishme, ndërsa vëmendja më e madhe ishte tek linjat e saj të formësuara.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close